Legalizacja gaśnic

Dojazd do nas

logo firmy Poniżej mapka okolicy, z zaznaczonym (czerwonym krzyżykiem) miejscem wejścia i wjazdu do budynku Lubelska 17, który znajduje się w odległości "rzutu beretem" od warszawskiego Dworca Wschodniego lub od Piekarni Lubelska, przy ul. Grochowskiej. Teren, wraz z budynkiem Lubelska 17, jest ogrodzony i dosyć rozległy (aż do ul. Targowej), dlatego przy wejściach, w ogrodzeniu nie przewidziano domofonów.

wejście na teren

Sposób dojazdu

Trasę dojazdu własnym środkiem transportu i większą mapkę można znaleźć, np. na OpenStreetMap albo na Google Maps. Dojazd komunikacją miejską można też znaleźć w wyszukiwarce połączeń z rozkładem jazdy.

Legalizacja gaśnicy u nas

W związku z tym, że konserwator wykonuje czynności obsługi technicznej (w tym sprawdzenie poprawności rozmieszczenia) najczęściej u właściciela gaśnic, to przyjazd do konserwatora z własną gaśnicą "w ciemno" w celu przedłużenia ważności przeglądu (np. gaśnicy samochodowej) może skutkować brakiem dokonania tego przeglądu i legalizacji gaśnicy od ręki. Dlatego też, w celu uniknięcia niepotrzebnych dojazdów, najlepiej uzgodnić wcześniej termin przyjazdu telefonicznie lub drogą mailową.